Kuchyňské linky

" "

Jste stavebni firma a budujete nové domy? Naše firma Nábytek Disturb s.r.o. by Vám ráda nabídla naše za bezkonkurenční ceny. Kuchyně od nás jsou známé svou výbornou kvalitou. Naši zákazníci se k nám často vracejí, protože vědí, že u nás si vždy vyberou. Naši zaměstnanci jsou připraveni vždy klientům vyhovět v rámci možností.

Nabízíme kuchyňské linky v délce od 1,6m až do 3m. Kuchyňské linky klasické a nebo rohové dle Vašich požadavků. Dopravné je zdarma, pokud celkový objem objednávky přesáhne 10.000,- Kč vč. DPH, a to po celé ČR. U každého zboží je uvedena dostupnost zboží.Ta se může u každého výrobku výrazně lišit, proto je důležité, abyste dodací lhůtu pozorně sledovali. Standardně je termín dodání 2-4 týdny.

Ochranná lhůta

Na dodané zboží se vztahuje 14 denní ochranná http://infoenergie.cz/web/root/energy.php?nav01=3&nav02=215 lhůta, ve které máte nárok kuchyňské linky bez udání jakýchkoliv důvodů nepoškozené a v originálním balení vrátit nazpět a požadovat vrácení peněz ve výši plnění ceny zboží. Dopravné a další náklady spojené s realizací zakázky jdou na vrub zákazníka.

Kuchyňské linky
Ohodnoťte příspěvek
rostlinne-proteiny-728x90-1494259097.jpg

Post navigation